Sevgi Seli Resmi Sitesine Hoşgeldiniz..
Çalışma saatlerimiz: 09:00 - 19:00
      BİZE ULAŞIN
(362) 236-0408

GRUP EĞİTİMİ:
            Kurumumuzda grup eğitimi, öğrencilerimizin  tanıları, gereksinimleri, yaşları ve eğitsel performansları göz önüne alınarak en az 2 en çok 10 öğrenciden oluşturulan gruplarla gerçekleşmektedir. Grup eğitiminde öğretmenlerimiz rehberliğinde çocuklarımızın birbirleriyle etkilişimlerinin öğrenme sürecine dahil olmasını amaçlamaktayız.
            Duygu- düşüncelerini ifade etme becerisini öğretme, yaratıcılıklarını geliştirme, grup içinde birlikte çalışma alışkanlığı kazandırma, öz güven geliştirme, sosyal becerileri edindirme grup eğitimimizin temel amaçlarıdır.
           Grup eğitimi çocuklarımızın iletişim becerilerini, sosyal becerilerini, eğitime karşı olan motivasyonlarını artırmaya yönelik başarılı bir yöntemdir. Çocuklar grup içerisinde sıra alma, dinleme, bekleme, reddetme, kabul etme gibi becerileri edinmekte ve günlük hayatta karşılaştıkları problemleri uzman eğitimciler rehberliğinde güvenli bir ortamda tecrübe etme fırsatı bulmaktadır.
               Öğrencilerimizin yaşı, tanısı, sosyal ve iletişim becerileri değerlendirilerek oluşturulan gruplarda gerçekleştirilen eğitimlerimiz; 
El sanatları çalışmalarını,
Müzik Çalışmalarını,
Drama çalışmalarını,
Akademik çalışmaları,
Oyun ve eğlence etkinliklerini içermektedir.
ADRES
Derebahçe Mahallesi. Kurtulan Sokak.
No:9  İlkadım/Samsun

İLETİŞİM
Email: sevgiseli@sevgiseli.com.tr
Telefon: (362) 236-0408

BİZE YAZIN