Sevgi Seli Resmi Sitesine Hoşgeldiniz..
Çalışma saatlerimiz: 09:00 - 19:00
      BİZE ULAŞIN
(362) 236-0408
Sevgi Seli Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak,

   1996 yılı itibariyle, deneyimli ve uzman kadromuzla, zihinsel yetersizlik, bedensel yetersizlik, işitme engeli, yaygın gelişimsel bozukluk, özel öğrenme güçlüğü tanıları konmuş bireylerimize eğitim vermeye devam etmekteyiz.

    Her bireyin performansına uygun olarak hazırlanmış bireyselleştirilmiş eğitim programı kapsamında bireysel ve grup çalışmaları yapılmakta, engelli bireylere ve ailelerimize psikolojik danışma ve rehberlik hizmetleri sunulmaktadır. Tüm eğitim odalarımızda zengin eğitim materyalleri, bilgisayar ve kamera kayıt sistemi bulunmakta ve ailelerimize yapılan çalışmaları izleme imkanı sağlanmaktadır.

    Merkezimizde  bireysel ve grup eğitim saatleri dışında el sanatları ve mesleki beceri gruplarında yapılan çeşitli etkinlikler, sosyal aktiviteler, öğretici geziler,halk oyunları ve spor faaliyetleri ile öğrencilerimizin  yaşamları daha eğlenceli hale getirmekte ve sosyalleşmelerine katkıda bulunmaktayız.

    Yüreğiniz kadar sıcak, eviniz kadar güvenli bu çatı altında sağlanan uygun eğitim programları ile çocuklarımızı bağımsız olarak topluma kazandırmak, akademik bilgi becerilerini daha üst seviyelere ulaştırmak en büyük isteğimiz ve hedefimizdir.
ADRES
Derebahçe Mahallesi. Kurtulan Sokak.
No:9  İlkadım/Samsun

İLETİŞİM
Email: sevgiseli@sevgiseli.com.tr
Telefon: (362) 236-0408

BİZE YAZIN